Süleyman Sönmez

Güneşin Tam İçinde

Kara Kule Çizgi Romanı MARVEL

Kara Kule serisi gelmiş geçmiş en ilginç en uzun ama en hareketli ve mistik, bilimkurgu, western roman serisi. Nasıl oluyor bu? Eğer yazarı Stephen King ise ve hayatının serisi gözüyle bakıyorsa, 25 yıldır da yazıyorsa... Olur. :)

Makaleyi okumak yerine dinlemek ister misiniz?

 

Kara Kule serisi gelmiş geçmiş en ilginç en uzun ama en hareketli ve mistik, bilimkurgu, western roman serisi. Nasıl oluyor bu? Eğer yazarı Stephen King ise ve hayatının serisi gözüyle bakıyorsa, 25 yıldır da yazıyorsa…
Olur. 🙂

 
Gerçekten etkileyici bir kitaplar serisidir bu. Şimdi ise Marvel çizgiroman King’in bu romanını çizgiromana çeviriyor. Ön izlemeleri bayağı uğraşıldığını gösteriyor. Çizer : Jae Lee.
 
http://www.marvel.com/king
http://www.mihrace.net/karakule

KİTABI SATIN ALMAK İÇİN:


Dostunuza önereceğiniz bir yazıysa lütfen paylaşın:
 

İstanbul'un geleceğinde müthiş bir polisiye maceraya katılmaya hazır mısınız?

Starbul
https://www.kitapyurdu.com/kitap/starbul/546488.html


Beyinlere implant çip yerleştirildiğinde yaşam nasıl olacak? İnsanlara kendi iç sesleri kadar yakın olan “Fısıltı” adlı yapay zekâ neler yapabilmemizi sağlayacak?
Yaşanan her şeyin deneyim olarak yüklendiği yeni sosyal medya “Humanetey”, nasıl bağlar kurmamızı sağlayacak?

Zeynep, yüzyılın sonundaki dünyada, bugünkünden çok farklı bir İstanbul’da yaşayan genç bir annedir. Beklenmedik bir kazayla hayatı paramparça olur. Suçluları aramak için çıktığı yolda, karşılaştığı sıra dışı insanları ve olayları çözdükçe büyük bir bulmacanın içinde olduğunu fark eder.

* İstanbul’un son taksi şoförü
* Dünyayı Yöneten Yapay Zeka
* “İstanbul Yüz Bin Drone Savaşı” kahramanı Yüzbaşı
* Ölümün ötesini gören ressam
* Mesih’i arayan hacker
* Sosyal medya fenomeni ünlü bir dalgıç
* Robotların camisinden bir imam
* Yükseltilmiş İnsanlar
* Son İnsan Başkan
* Geleceği şekillendiren bilim insanı ve
* Binbir yüzlü katil...

İstanbul’un dev gökdelenlerinde, su ve yer altı kentlerinde, Serbest Bölge’de yol alın. Tümünün yaşamlarını bağlayan yüzyıllık olay örgüsünde, nefes kesen, dozu adım adım yükselen STARBUL macerasına katılın.

Starbul Kitabın Resmi Sitesi:
www.starbul.comDetaylı bilgi:
https://www.gunesintamicinde.com/starbul-yildiz-zeka-romanim-basildi/

4 thoughts on “Kara Kule Çizgi Romanı MARVEL

  1. Kara Kule serisi bitmesini hiç istemediğim bir rüya gibiydi ama bitti; keşke son 20 sayfayı hiç okumasaydım diyorum kendime bazen. Sayenizde çizgi roman taslaklarına baktım, ama nasıl ulaşabilirim Türkçe çevirilerine merak ediyorum.

  2. Stephan King tarafından yazılan ve bir çok insanın Kue kitabını merakla beklediği serisinin çizgi romadan sonra sinemaya da uayrlanmasını açıkcası çok isterim.

  3. stephen king bu seride hayal gücünün doruklarına ulaşmış bence. Ve bu serinin filminin yapılmasını ben de gerçekten çok istiyorum.

  4. lost bittikten sonra film olucakmımş zaten ama önümüzde 2-3 sene daha varmış 🙂 az önce 2. sni bitirdim 3’e başladım 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir