Müzik

JOEL PERRİ | And Dağlarının Flütü

Makaleyi dinlemek ister misiniz?

 

Joel Perri bir tesadüf eseri yıllar önce bulduğum Pan flüt sanatçısıdır. Çoğu kişi Zamfir’i tanır. Pan flütle yaptığı klasik icralar olağanüstüdür.

 

joelperri1 Joel Perri bir tesadüf eseri yıllar önce bulduğum Pan flüt sanatçısıdır. Çoğu kişi Zamfir'i tanır. Pan flütle yaptığı klasik icralar olağanüstüdür. Joel Perri bir tesadüf eseri yıllar önce bulduğum Pan flüt sanatçısıdır. Çoğu kişi Zamfir'i tanır. Pan flütle yaptığı klasik icralar olağanüstüdür. joelperri2 Joel Perri bir tesadüf eseri yıllar önce bulduğum Pan flüt sanatçısıdır. Çoğu kişi Zamfir'i tanır. Pan flütle yaptığı klasik icralar olağanüstüdür. Joel Perri bir tesadüf eseri yıllar önce bulduğum Pan flüt sanatçısıdır. Çoğu kişi Zamfir'i tanır. Pan flütle yaptığı klasik icralar olağanüstüdür.

Ancak Joel Perri’ye baktığınızda And Dağları’nın berrak ruhani coşturucu rüzgarını dinlersiniz. Uzun yıllar Kitaro dinleyip sıkılmış yeni bir şeyler ararken bir müzik markette buldum. Bir daha bulana aşk olsun!

YILLAR SONRA SPOTIFY’DA YENİDEN BULUP BU YAZIYA EK YAPTIM

En sevdiğim şarkıları…

 

 

SANATÇI ANA SAYFASI

 

Müzikleri
https://www.amazon.com/s?k=joel+perri

Joel Perri, Cedric Perri ve Robin Perri Canlı Performansları 2007

Kaynak ve diğer videoları için :http://www.youtube.com/user/JoelPerri

Youtube Kanalıma Abone Olun

https://www.youtube.com/suleymansonmez1?sub_confirmation=1

Podcast Kanalım

Hangi platformu kullanıyorsanız, birini seçip takip edebilirsiniz, aynı içeriğe erişeceksiniz.

Süleyman Sönmez'in Sessizliği

LinkedIn Ekleyin:

https://www.linkedin.com/in/suleymansonmez

Instagram Takip Edin:

https://www.instagram.com/suleymansonmez/

Facebook Takip Edin:

https://www.facebook.com/suleymansonmezofficial

Twitter Takip Edin:

https://twitter.com/ssonmez

Yazdığım E-Kitaplar - Satın Alın

https://play.google.com/store/books/author?id=S%C3%BCleyman+S%C3%B6nmez

Patreon ile destekleyin

https://www.patreon.com/suleymansonmez

Etiketler
STARBUL ROMANIM BASILDI! Haydi tıkla, oku ve maceraya katıl. STARBUL ROMANIM BASILDI! Haydi tıkla, oku ve maceraya katıl.

Süleyman Sönmez

Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Sonrasında başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, öğretmenlik, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. Bu kadar farklı iş neden? Dünyayı Da Vinci gibi yaşamak gerektiğine inanıyorum. Youtube kanalıma abone olarak takip ediniz. Youtube Web sitelerim: www.suleymansonmez.com , Büyükler Giremez Bana ulaşmak için lütfen ssonmez@gmail.com adresine eposta gönderin. Aşağıdaki simgelerden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Instagram Linkedin Facebook

4 Yorum

 1. Merhaba ben de pan flütü çok sevenlerdenim. Pan flütün yanında “quena” “ocarina” gibi… Enstrümanların aşığıyım.
  Zamfir’i yakın zamanda tanıdım sevdiğim eserleri var…
  Ama Zamfir’le yetinmiyorum elbette.
  Daima yeni sanatçılar tanıyorum pan flüt ve benzeri müzik yapanlardan.Müzikte bu diyarlardan çıkıp öte dünyalara açılmama neden olan da pan flütttü.
  Pan flüt sayesinde müziğe bakış açım değişti. Önceleri sadece halk müziği ile yetinen “ben” artık öte dünyalardan müzikleri tanımak dinlemek çalmak istiyorum.
  Sayenizde şimdi de Joel Perri ile tanışacağım.
  İnternette aksama var, dinledikten sonra fırsatım olursa yorumumu ekleyeceğim.
  İyi günler.

  Olağanüstü diyebileceğim mistik müziklere ulaştım

 2. Yazıya Perri ailesinin konser videolarını bulup ekledim. Böyle harika oldu. Artık dinlenebiliyorlar. Elbette stüdyo kayıtları daha enfes.

  Özkan Bey, Zamfir anadolu Ateşi / Troya dans gösterisinin de müziklerini yaparak iyice gönlümüze taht kurdu. Eminim Joel Perri’yi de seveceksiniz. 🙂

 3. bu albunu arıyorum yardımcı olabilirmisiniz
  ITALY Joel Francisco Perri: Mandolins from Italy – 24 Most Popular Melodies

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı