Evli bir erkeğin bittiği an, eşi kuaförde bin bir ızdırap, katlarca boya, kesim, fön derken, saçını yaptırıp geldiğinde fark etmemesidir. Bir hayli başı ağrıyacaktır 🙂

Hair Pro Saç programı

Kadınlar için saç stili, bir düşüncenin anlatımı, ruh halindeki değişimin dışa vurumu ve yaşamı en iyi yansıtma yöntemidir. Özel bir geceye ya da davete, harika bir saçla gitmek en az elbise ve ayakkabılar kadar önemlidir. İyi saç, ten rengine uymalı, uzun süre bozulmamalı, gerektiğinde elle düzeltilip ilgi merkezi olabilmelidir.

Doğrusu bir kadının ciddi bunalıma girdiğini en kolay saçlarından anlayabilirsiniz. 🙂

Bu kadar ön bilgiden sonra programı tanıtalım. “Saçlarınızın nasıl olabileceğini, ekranda görmeye yarar” diyeyim özetle.

Detaya inildiğinde programı çalıştırırken önden çekilmiş düzgün net bir portre fotoğrafınız gerekiyor. Bu fotoğrafı açtıktan sonra çeşitli saç stillerini deneyebilirsiniz. Saçı fotoğrafınıza göre çekiştirip büyütüp küçülterek uyarlayabilirsiniz.

Programı indirmek için:
http://www.visualmusic.com adresinde download seçin.

Son olarak eşli erkeklere 🙂 Unutmayın ki, güzel saçlı bir kadın bunu sizin için hazırlamıştır. Sözlerin en güzeli ve ilginin en doğal olanı onların hakkıdır.

TAKİBE ALIN:

X (Twitter) Takip Edebilirsiniz: 
twitter.com/ssonmez

Bilimkurgu okumayı seviyorsanız,
Starbul ilginizi çekecektir. www.starbul.com

Youtube Kanalım: 
www.youtube.com/suleymansonmez 


“Allows you to capture a picture of a face using a scanner, Webcam, or digital camera, and then display it with a new hairstyle. The program includes 267 hairstyles for men and women, including short, medium, and long, as well as virtual hair and photo coloring and retouching capabilities. You can cut out hair tips, and adjust the hair in terms of contrast, lightness, saturation, sharpness, and hue. Hair Pro lets you resize any hairstyle, zoom in and out, and save it in the following image formats: AVI, BMP, CUR, EMF, GIF, ICO, JPG, PCX, PNG, TIF, and WMF. In addition, you can flip the hair image, create your own hairstyles, and print in three sizes.”

Kaynakça:
http://www.visualmusic.com
http://www.visualmusic.com/vs/
(Online olarak yazılımın nasıl çalıştığını görmek için. Ancak kendi fotoğrafınızı buraya yollayamıyorsunuz. En güzeli programı indirmek)

TAKİP İÇİN : Yazdığım Kitaplar | Youtube | Twitter | InstagramYORUMUNUZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız