Süleyman Sönmez

Süleyman Sönmez - Güneşin Tam İçinde guneseselam Güneşe Selam! Duvar Kağıdı Fotoğraf  Şiir nikon d80 Kuşlar istanbul Haydarpaşa Garı Güneş Günbatımı Fotoğraf

Güneşe Selam!

Güneşe selam, ışığa selam,
Kanatlar, gözler kapalı
Kuş halkı, dingince sıra oldu
Akşam sokulurken,
Haydarpaşa Garı’na…
Uzaktan bakan taştan oyulma sanır onları
ve dilleri susturan bir güneş
İşte orada orada
İstanbul ufkunda göklerde batmakta….

Süleyman SÖNMEZ

Fotoğrafın büyük hali için tıklayınız. Açılan sayfada tekrar fotoğrafa tıklayarak büyük halini görebilirsiniz.

FOTOĞRAFLARIM:

500px Hesabım: https://500px.com/suleymansonmez
Instagram Hesabım: https://www.instagram.com/suleymansonmez/

Fotoğrafın tüm ticari hakları Süleyman Sönmez’e aittir. Kendiniz için duvarkağıdı gibi amaçlarla kişisel olarak kullanabilirsiniz. Ancak web sitelerinde, basılı tasarım ürünlerde ve her çeşit materyalda kullanılması, dağıtılması 5846 nolu Telif Hakları Yasası‘na göre suçtur. Aksi durumlar yasal prosedürlerle sonuçlanacaktır.



Dreamhost 10 seneden fazladır kullandığım web hosting firması. Bence iyiler. Çok sayıda sitemi tek hesapta tutabiliyorum. Ama siteler arttıkça fiyat artmıyor. Genel olarak güvenlikleri iyi. Sınırsız trafik, sınırsız saklama alanı, veritabanı. Siteler neredeyse hep ulaşılabilir durumda. Yurtiçi fiyatlarına göre de çok sayıda site barındırma hizmeti çok iyi fiyata geliyor. Tek tuşla istenen web adresine Wordpress kurabiliyorum. Müşteri hizmetleri ilgili. Arabirimi İngilizce ama oldukça anlaşılır. Son olarak buraya tıklayıp Dreamhost'tan indirimli hosting paketi alabilirsiniz.

Yorum Yazın

Yorum Yazın