Süleyman Sönmez

performingarts.withgoogle.com 2015-12-08 14-14-06

Google 360 derece videonun imkanlarının tüm insanlığa yayılması için çeşitli faaliyetler yürütüyor. Bir yandan da kullanım alanlarını örnekleyerek standartları belirliyor, Youtube’un 360 derece video desteklemesini geliştirdi ve şimdi de sanat aktiviteleri için 360 derece izleme ve dinleme imkanı veren yeni hizmetini duyurdu.

Aşağıdaki linke tıklayarak 360 derece konsere hızlı giriş yapabilirsiniz. Nereye bakarsanız orası izlenebiliyor 360 derece. Mobil cihazınızı da, sağa sola çevirerek her yöne bakabiliyorsunuz.

https://performingarts.withgoogle.com/en_us/performances/carnegie-hall 

Diğer sayfalar

https://performingarts.withgoogle.com/en_us/performances/berliner-philharmoniker

https://performingarts.withgoogle.com/en_us/performances/theatro-municipal

https://performingarts.withgoogle.com/en_us/performances/royal-shakespeare

performingarts.withgoogle.com 2015-12-08 14-25-16

Salonların birden fazla izleme noktası var. Ekranın altındaki 1 2 3 düğmeleri kullanılabilir.

Zamanla daha çok 360 derece performans eklenebilir.

Ana sayfa adresini kaydetmeyi unutmayın.
GOOGLE CULTURAL INSTITUTIONS
https://performingarts.withgoogle.com/en_us

 

 

PAYLAŞ
Önceki İçerikKodlama Saati Dünya İçin Umut Veriyor
Sonraki İçerikBiz Ezelden Sevdik
Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Sonrasında başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, öğretmenlik, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. Bu kadar farklı iş neden? Dünyayı Da Vinci gibi yaşamak gerektiğine inanıyorum. Web sitelerim: www.suleymansonmez.com , Güneşin Tam İçinde , Eğitimde Sanal Gerçeklik , Büyükler Giremez Bana ulaşmak için lütfen ssonmez@gmail.com adresine eposta gönderin. Aşağıdaki simgelerden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Google+ Youtube Linkedin Instagram Kitaplarım – Google Play Facebook