performingarts.withgoogle.com 2015-12-08 14-14-06

Google 360 derece videonun imkanlarının tüm insanlığa yayılması için çeşitli faaliyetler yürütüyor. Bir yandan da kullanım alanlarını örnekleyerek standartları belirliyor, Youtube’un 360 derece video desteklemesini geliştirdi ve şimdi de sanat aktiviteleri için 360 derece izleme ve dinleme imkanı veren yeni hizmetini duyurdu.

Aşağıdaki linke tıklayarak 360 derece konsere hızlı giriş yapabilirsiniz. Nereye bakarsanız orası izlenebiliyor 360 derece. Mobil cihazınızı da, sağa sola çevirerek her yöne bakabiliyorsunuz.

https://performingarts.withgoogle.com/en_us/performances/carnegie-hall 

Diğer sayfalar

https://performingarts.withgoogle.com/en_us/performances/berliner-philharmoniker

https://performingarts.withgoogle.com/en_us/performances/theatro-municipal

https://performingarts.withgoogle.com/en_us/performances/royal-shakespeare

performingarts.withgoogle.com 2015-12-08 14-25-16

Salonların birden fazla izleme noktası var. Ekranın altındaki 1 2 3 düğmeleri kullanılabilir.

Zamanla daha çok 360 derece performans eklenebilir.

Ana sayfa adresini kaydetmeyi unutmayın.
GOOGLE CULTURAL INSTITUTIONS
https://performingarts.withgoogle.com/en_us

 

 
EPOSTA ABONELİĞİ İÇİN

Aşağıdaki formda e-posta adresinizi yazın, gelen e-postaya onay verin.


https://suleymansonmez.substack.com/
E-posta aboneliği için e-posta adresinizi eklemeniz, aşağıdaki konuları anlayıp izin verdiğiniz anlamına gelir.
Lütfen okuyunuz. Temel olarak, siteden (Güneşin Tam İçinde) ve yazardan (Süleyman Sönmez) e-posta bülten almaya izin vermek anlamını taşır. Bu iznin temeli: okunacak yazılar, izlenecek videolar, dinlenecek podcastlar, fotoğraflar, tanıtılacak ürün, kitap, site, uygulama, yapay zeka, eğitim, gezi, teknoloji, anket gibi içerikler ve kampanyalar olabilir. Bültenin içeriğinde, bülten sponsorunun ürün ve hizmetine ait bilgi, link ve banner yer alabilir. Bülten e-posta sistemi substack isimli dünyaca çok bilinen, güvenilir e-posta sistemi tarafından gönderilir. E-postalar yeni bir e-posta dağıtım sistemine geçmek dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşılmaz. İşleyiş gereği yurtiçi ve yurtdışındaki server sistemlerinden hizmet verilebilir. Spam gönderilmez. İstediğiniz noktada, tek adımla her e-postanın en altındaki "Unsubscribe" seçilerek üyelikten çıkılır ve siz tekrar e-posta abonelik formuyla veya bülten sayfasında üye olana dek yeni e-posta almazsınız. İlginiz için teşekkür ederiz.


SİZİN DÜŞÜNCENİZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız