Kendizi deneyin. En iyi 100 Web Sitesi listesinde hangi siteleri tanı-mı-yorsunuz ? http://www.web100.com/listings/all.html adresine girip bakın.

Her site insanlığa bilgi ve paylaşım anlamında bir şeyler katarken hayal alemini hayatımıza iyice yerleştirdi.
Artık Sanal Alem ne kadar sanal? Harcadığımız para, yediğimiz yemeğin siparişi, sevdiklerimizin sesleri ve görüntüleri üzerinden gelip gidiyorsa hatta günde saatlerimizi harcıyorsak ve offline bir hayatı Taş Devri’ne benzetiyorsak ne kadar sanal?

Bence Top 100 listesi önemli bir şeyi gösteriyor. İnsanın 101. olursa hayatta kaybedeceğini :)))

Not : En beğendiğim siteler bu listede:
EPOSTA ABONELİĞİ İÇİN

Aşağıdaki formda e-posta adresinizi yazın, gelen e-postaya onay verin.


https://suleymansonmez.substack.com/
E-posta aboneliği için e-posta adresinizi eklemeniz, aşağıdaki konuları anlayıp izin verdiğiniz anlamına gelir.
Lütfen okuyunuz. Temel olarak, siteden (Güneşin Tam İçinde) ve yazardan (Süleyman Sönmez) e-posta bülten almaya izin vermek anlamını taşır. Bu iznin temeli: okunacak yazılar, izlenecek videolar, dinlenecek podcastlar, fotoğraflar, tanıtılacak ürün, kitap, site, uygulama, yapay zeka, eğitim, gezi, teknoloji, anket gibi içerikler ve kampanyalar olabilir. Bültenin içeriğinde, bülten sponsorunun ürün ve hizmetine ait bilgi, link ve banner yer alabilir. Bülten e-posta sistemi substack isimli dünyaca çok bilinen, güvenilir e-posta sistemi tarafından gönderilir. E-postalar yeni bir e-posta dağıtım sistemine geçmek dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşılmaz. İşleyiş gereği yurtiçi ve yurtdışındaki server sistemlerinden hizmet verilebilir. Spam gönderilmez. İstediğiniz noktada, tek adımla her e-postanın en altındaki "Unsubscribe" seçilerek üyelikten çıkılır ve siz tekrar e-posta abonelik formuyla veya bülten sayfasında üye olana dek yeni e-posta almazsınız. İlginiz için teşekkür ederiz.


4 YORUMLAR

  1. Bir web tasarımcı olarak biliyorum o siteyi yapmak çok ta kolay değil ama bende kendı çapımda en iyi
    web sitesi yapmayı düşünüyorum

SİZİN DÜŞÜNCENİZ NEDİR?

Yorumunuzu yazınız
İsminizi Yazınız