Bilgisayar ve WebEğlence

Bilgisayarcı lensini nasıl takar?

Makaleyi dinlemek ister misiniz?

 

Bildiğiniz gibi 18 sene sonunda gözlükten vazgeçip lens aldım. Evet dünyam değişti. “Ziya ile doldu rüyetim” 🙂 eski deyişle.

134403719 b208d37c0f z Bu arada F-16'larda dikiz aynası var mı? Hiç merak ettiniz mi? Yoksa onlarda kamera mı kullanıyor? Bu arada F-16'larda dikiz aynası var mı? Hiç merak ettiniz mi? Yoksa onlarda kamera mı kullanıyor?

Arada bir aceleden ters takıyorum lensi. Bugünde öyle yapmışım. İş yerimde hemen değişitireyim dedim. ama yanımda ayna yok. Taaa uzun bir koridoru geçip lavoboya gitmeyi istemedim. Arkadaşımın web kamerasına gittim. Güzelce zoom yapıp ayna yaptım. Lensi temizleyip güzelce taktım. Oh be teknoloji varmış.

Bu arada F-16’larda dikiz aynası var mı? Hiç merak ettiniz mi? Yoksa onlarda kamera mı kullanıyor?

YOUTUBE KANALIM

https://www.youtube.com/suleymansonmez1?sub_confirmation=1

PODCAST KANALIM

Hangi platformu kullanıyorsanız, birini seçip takip edebilirsiniz, aynı içeriğe erişeceksiniz.

Süleyman Sönmez'in Sessizliği

LinkedIn:

https://www.linkedin.com/in/suleymansonmez

INSTAGRAM:

https://www.instagram.com/suleymansonmez/

FACEBOOK:

https://www.facebook.com/suleymansonmezofficial

TWITTER:

https://twitter.com/ssonmez

Telefon ve bilgisayarınıza bildirim almak için

Sayfanın yanında kırmızı bir çan simgesi var. Ona tıkladığınızda artık yeni yazılar için cep telefonunuzda bir bildirim çıkacak. İstediğiniz an iptal edebilirsiniz.

YAZDIĞIM E-KİTAPLAR

https://play.google.com/store/books/author?id=S%C3%BCleyman+S%C3%B6nmez

PATREON İLE SİTEMİZE MADDİ DESTEK OLUN

https://www.patreon.com/suleymansonmez

Etiketler

Süleyman Sönmez

Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Sonrasında başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, öğretmenlik, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. Bu kadar farklı iş neden? Dünyayı Da Vinci gibi yaşamak gerektiğine inanıyorum. Youtube kanalıma abone olarak takip ediniz. Youtube Web sitelerim: www.suleymansonmez.com , Büyükler Giremez Bana ulaşmak için lütfen ssonmez@gmail.com adresine eposta gönderin. Aşağıdaki simgelerden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Instagram Linkedin Facebook

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı