Süleyman Sönmez

Güneşin Tam İçinde

Yetenekli Sosyal Medya Gönderileri Oluşturmak için En İyi Yazma ve Düzenleme Araçları

Harika içeriğe odaklanmak yerine, içeriğinizin sosyal medyadaki varlığına odaklanmalısınız. Sosyal medya platformlarının çevrimiçi çalışan her platformu nasıl geride bıraktığını kendiniz görmelisiniz. Günümüzde insanların çoğu sosyal medyanın yardımıyla yeni işletmeleri, markaları ve gönderileri keşfediyor ve bu nedenle bugün uzmanlar, yetenekli ve heyecan verici sosyal medya gönderileri oluşturmaya odaklanmanızı tavsiye ediyor.
sosyal-medya-icin-yazma-aracları

sosyal-medya-icin-yazma-aracları

Makaleyi okumak yerine dinlemek ister misiniz?

 

Harika içeriğe odaklanmak yerine, içeriğinizin sosyal medyadaki varlığına odaklanmalısınız. Sosyal medya platformlarının çevrimiçi çalışan her platformu nasıl geride bıraktığını kendiniz görmelisiniz. Günümüzde insanların çoğu sosyal medyanın yardımıyla yeni işletmeleri, markaları ve gönderileri keşfediyor ve bu nedenle bugün uzmanlar, yetenekli ve heyecan verici sosyal medya gönderileri oluşturmaya odaklanmanızı tavsiye ediyor. Sosyal medya paylaşımlarının geleneksel yazı gönderilerinden farklı olduğu noktasında yoğunlaşmanız burada yardımcı olacaktır ve bu hazırlıkta ekstra dikkatli olmanız gerektiğinin tam da nedeni budur.

Sosyal medya için ilgi çekici gönderiler oluşturmanıza yardımcı olacak tonlarca yazma ve düzenleme aracı bulabileceğiniz için, özellikle 2020’de bir sosyal medya gönderisi oluşturmayı vurgulamanıza gerek yok. İnternette yüzlerce ücretsiz ve ücretli dijital program var, ancak ne yazık ki hepsi güvenilir ve uygulanabilir değil, bu yüzden bugün tartışacağımız kaynakları sizden önce denemenizi tavsiye ederiz. Yaklaşık 2 milyar insanın aktif sosyal medya hesapları var, bu yüzden aşağıdaki araçların yardımıyla onlar için ilgi çekici içerik oluşturmaya odaklanmalısınız!

Hub spot 

Sosyal medya gönderileri oluşturmak için kullanmanız gereken ilk çevrimiçi program, Hub spot olarak bilinen ünlü sitedir. Bu çevrimiçi kaynak, çevrimiçi olarak en iyi blog konusu oluşturma aracı olarak bilinir. Programın adından da anlaşılacağı gibi, medya gönderiniz için büyük miktarda trafik kazanmanıza / çekmenize yardımcı olacak içerik, konu veya başlık oluşturma konusunda önemli bir uzmanlığa sahiptir. Ne yazacağınız ve okuyucularınızın nelere ilgi duyabileceği konusunda kafanız karıştıysa, bu program size gönderiniz için en moda ve en ilgi çekici konuları sunacağından, bu programla bağlantı kurmalısınız.

Kolay kelime sayımı

Sosyal medya gönderilerinde, izin verilen kelime sınırına bağlı kaldığınızdan emin olmalısınız. İnsanlar bu platformdaki uzun gönderilere ilgi duymadıkları için bir sosyal medya gönderisini sürükleyemezsiniz. Sosyal medya için yazdığınız kadar özlü ve açık sözlü olmaya çalışmalısınız. Bu çevrimiçi kelime sayımı aracı, içeriğinizi takip etmenize yardımcı olabilir ve makaleyi nerede bitirmeniz gerektiğini size söyleyecektir. Bu kolay kelime sayımı programı ile sunumunuzu kolayca takip edebilirsiniz!

İntihal Programı 

Bir sosyal medya gönderisinde intihal olmamalıdır. Milyarlarca sosyal medya kullanıcısını meşgul etmek istiyorsanız, yayınladığınız içeriğin tamamen benzersiz olduğundan emin olmalısınız ve bunu yalnızca tanınmış bir intihal programı kullanarak sağlayabilirsiniz. Düzinelerce çevrimiçi intihal programı duymuş olabilirsiniz, ancak ne yazık ki bu araçların tümü iyi bir şöhrete sahip olmadığı ve intihali doğru sonuçlar açısından kontrol etmediği için rastgele taramak için birini seçmek akıllıca değildir.

searchenginereports.net tarafından sunulan ücretsiz intihal programı kullanımı çok kolaydır. Bu intihal aracı öğrenciler, profesyonel yazarlar, sıradan blog yazarları ve ayrıca serbest çalışanlar tarafından kullanılabilir. Çok yönlüdür ve kullanıcılara kimlik doğrulama için en iyi ve en ayrıntılı intihal raporları sağlayabilir. İnternette daha güvenli intihal tespit programı bulamazsınız!

Portent

Sadece içerik başlığı yardımıyla bir gönderi oluşturamazsınız; bunun yerine, sosyal medya için heyecan verici bir gönderi yazmak için somut fikirlere ve sunum becerilerine ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz. Potent, yazılı içeriğiniz için fikirler üreterek size yardımcı olabilecek etkileyici bir dijital araçtır. Bu çevrimiçi araca yazmak istediğiniz konuyu veya konuyu girmeniz yeterlidir ve içeriği sıfırdan yazmanıza yardımcı olacak bir dizi göreceli öneri ve fikir oluşturmak için gelişmiş algoritmalar kullanacaktır.

Paper fellows

Paper fellows, çevrimiçi bir yazma kaynağı olarak kullanılabilecek heyecan verici bir programdır. Bu dijital araç yalnızca sosyal medya gönderileri oluşturmaz, aynı zamanda bu programla web siteleriniz ve istediğiniz diğer kaynaklar için kolayca içerik oluşturabilirsiniz. Bu çevrimiçi kaynak ile dünyanın dört bir yanından binlerce yazarla bağlantı kurabilir ve bu profesyonel topluluğun bir parçası olabilirsiniz. Bu toplulukta, içeriğiniz için yeni fikirler alacaksınız; yazarlar bu araç üzerinde düzenli olarak fikirlerini paylaşır ve konuları tartışır. Ayrıca yazılı içerik hakkında geri bildirim alabilir ve profesyonel öneriler alarak onu geliştirebilirsiniz. Bu dijital yazma aracı, içerik yazma alanında yeni başlayan biriyseniz ve kendinizi geliştirmek için profesyonel yardıma ve tavsiyeye ihtiyacınız varsa en iyisidir.

sosyal-medya-icin-yazma-aracları

 

Görseller: Freepik

Dostunuza önereceğiniz bir yazıysa lütfen paylaşın:
 

İstanbul'un geleceğinde müthiş bir polisiye maceraya katılmaya hazır mısınız?

Starbul
https://www.kitapyurdu.com/kitap/starbul/546488.html


Beyinlere implant çip yerleştirildiğinde yaşam nasıl olacak? İnsanlara kendi iç sesleri kadar yakın olan “Fısıltı” adlı yapay zekâ neler yapabilmemizi sağlayacak?
Yaşanan her şeyin deneyim olarak yüklendiği yeni sosyal medya “Humanetey”, nasıl bağlar kurmamızı sağlayacak?

Zeynep, yüzyılın sonundaki dünyada, bugünkünden çok farklı bir İstanbul’da yaşayan genç bir annedir. Beklenmedik bir kazayla hayatı paramparça olur. Suçluları aramak için çıktığı yolda, karşılaştığı sıra dışı insanları ve olayları çözdükçe büyük bir bulmacanın içinde olduğunu fark eder.

* İstanbul’un son taksi şoförü
* Dünyayı Yöneten Yapay Zeka
* “İstanbul Yüz Bin Drone Savaşı” kahramanı Yüzbaşı
* Ölümün ötesini gören ressam
* Mesih’i arayan hacker
* Sosyal medya fenomeni ünlü bir dalgıç
* Robotların camisinden bir imam
* Yükseltilmiş İnsanlar
* Son İnsan Başkan
* Geleceği şekillendiren bilim insanı ve
* Binbir yüzlü katil...

İstanbul’un dev gökdelenlerinde, su ve yer altı kentlerinde, Serbest Bölge’de yol alın. Tümünün yaşamlarını bağlayan yüzyıllık olay örgüsünde, nefes kesen, dozu adım adım yükselen STARBUL macerasına katılın.

Starbul Kitabın Resmi Sitesi:
www.starbul.comDetaylı bilgi:
https://www.gunesintamicinde.com/starbul-yildiz-zeka-romanim-basildi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir