Tanıtım Yazısı ve Reklam

Güneşin Tam İçinde, kaliteli içeriğiyle makaleleri 7 milyondan fazla ziyaret edilmiş, Türkiye’nin en iyi kültür sanat blogu seçilmiş, orijinal içerikli ve 2006 yılından beri yayında olan bir web sitesidir.

Google aramalarında seçkin önceliği, sosyal medyada tanınırlığı olan güçlü bir mecradır.

Reklam verenler için marka değerlerini destekleyen prestijli bir ortamdır.

Tanıtım Yazısı Nasıl Verilebilir?

  • Tanıtım yazısı site içeriğine uygunluk ve gönderilen yazının orijinallik konusu onaylandığı takdirde yayınlanacaktır. Sitede ana sayfada yer alacaktır.
  • Binlerce abonemize Facebook grubumuzdan, cep telefondan, eposta aboneliğinden bildirim gidecektir. Tanıtım yazıları hakkında daha önce Facebook grubundan okurlarımıza bilgilendirme yapılmıştır.
  • Yazı içinde sitenize 2 – 3 link verilir.
  • Yazı sizin tarafınızdan hazırlanır.
  • Hazır gelen metinlerin altına “Bunun advertorial bir tanıtım yazısı olduğu ve okurun dilerse yararlanmayı seçeceği, sitenin sunulan hizmet ve ürünlerden kaynaklanabilecek tüm olumsuz durumlardan bağımsız olduğu” ifadesi eklenecektir. Bu ifadeyle birlikte site yayınlamayı kabul ettiği tanıtım yazılarında belirtilen hizmet / ürün / uygulama gibi unsurların zararsız olması konusunda ön eleme yapacaktır.

EK NOT:
Yazıların hemen üstünde / altında banner reklam da verebilirsiniz.  Reklam alanında anlaşılan süreler boyunca sabit kalacaktır. Sitenin teknik nedenlerle arızalanma durumları son derece nadir olmasına karşın kaybedilecek tüm süreler anlaşılan süreye eklenecek ve reklam verene verilen taahhüt yerine getirilecektir.

 

Lütfen aşağıdaki e-maile sitenizin adresinizi de yazarak talebinizi gönderiniz.

Reklam İletişim: ssonmez@gmail.com

Saygılarımla.

PAYLAŞ: