Reklam

Güneşin Tam İçinde, kaliteli içeriğiyle 6 milyondan fazla ziyaret edilmiş, Türkiye’nin en iyi kültür sanat blogu seçilmiş, orijinal içerikli bir blog sitesidir.

Google aramalarında seçkin önceliği, sosyal medyada tanınırlığı olan güçlü bir mecradır.

Reklam verenler için marka değerlerini destekleyen prestijli bir ortamdır.

Tanıtım Yazısı Nasıl Verilebilir?

 • Tanıtım yazısı site içeriğine uygunluk ve gönderilen yazının orijinallik konusu onaylandığı takdirde yayınlanacaktır. Sitede “TANITIM YAZILARI” başlığı altında yer alacaktır.
  *
 • Tanıtım yazısı, site içinde 1 yıl süre ile yayında kalacak, 1 yıl sonunda silinecektir.
  Talep edilen ücret 1 yıllık yayınlanma ücreti olacaktır. Sitenin teknik nedenler ile arızalanma durumları son derece nadir olmasına karşın kaybedilecek tüm süreler 1 yıllık süreye eklenecek ve reklam verene verilen taahhüt yerine getirilecektir.
  *
 • Okurun reklam / tanıtım amaçlı bir yazı olduğunu bilmesi sağlanacaktır. Sitenin okuyucu ile kurduğu 10 yıldan uzun süreli dostluk nedeniyle, denenmemiş veya memnun kalınmamış hizmet, ürün, cihaz, davet sonuçları yaşanmış denenmiş gibi yazılmayacaktır. Hazır gelen metinler ise onaylanarak yayınlanacaktır.
  *
 • Hazır gelen metinlerin altına “Bunun advertorial bir tanıtım yazısı olduğu ve okurun dilerse yararlanmayı seçeceği, sitenin sunulan hizmet ve ürünlerden kaynaklanabilecek tüm olumsuz durumlardan bağımsız olduğu” ifadesi eklenecektir. Bu ifadeyle birlikte site yayınlamayı kabul ettiği tanıtım yazılarında belirtilen hizmet / ürün / uygulama gibi unsurların zararsız olması konusunda ön eleme yapacaktır.
  *
 • Ödeme ve içerik konuları ssonmez@gmail.com email ile temasa geçilerek görüşülmelidir.

Reklam Banner Nasıl Verilebilir?

 • Yazıların hemen üstünde / altında banner reklam verebilirsiniz.
 • Reklamlar site içeriğine uygunluk açısından onaylandığı takdirde yayınlanacaktır.
 • Reklam alanında anlaşılan süreler boyunca sabit kalacaktır. Sitenin teknik nedenler ile arızalanma durumları son derece nadir olmasına karşın kaybedilecek tüm süreler anlaşılan süreye eklenecek ve reklam verene verilen taahhüt yerine getirilecektir.
 • Ödeme ve içerik konuları ssonmez@gmail.com email ile temasa geçilerek görüşülmelidir.

Lütfen aşağıdaki e-maile site adresinizi ve talebinizi gönderiniz.

Reklam İletişim: ssonmez@gmail.com

Saygılarımla