Orijinal Kartuşlar İnternette Daha Ekonomik

Ofislerde en çok kullanılan kırtasiye malzemelerinin başında kağıtlar ve kartuşlar geliyor. Özellikle tercihini orijinal kartuşlardan yana kullananlar için elbette fiyat önemli bir unsura dönüşüyor. Her gün onlarca farklı çıktı alınan ya da fotokopi çekilen ofislerde kartuşun kısa sürede tükenmesi kaçınılmaz! Fakat yeni kartuşu ekonomik fiyatlarla satın almak mümkün.

 

Öncesinde elbette orijinal kartuş fiyatları konusunda bir araştırma yapmak gerekiyor. İnternetten çok daha makul rakamlarla alışveriş yapmak mümkün olduğundan bu ürünleri de internetten temin etmekte fayda var. Fakat her adresin cazip fiyat sunduğundan da söz edemeyiz. Bu nedenle ofislerin büyük bölümü tercihini Avansas firmasından yana kullanıyor. Sitede geniş seçenek yelpazesi ile birlikte uygun fiyatların sunulması ve yıl boyunca bu fiyatların korunması sitenin daha cazip olmasını sağlıyor.

Aynı zamanda toner kullananlar için de geniş seçenekler ziyaretçilere sunuluyor. Muadil kartuş çeşitlerini tercih edenler de unutulmamış gibi görünüyor. Bir anlamda tüm kartuş ihtiyacının tek bir adresten giderilmesi mümkün olmakla birlikte hızlı kargo uygulamasından da faydalanılıyor. Özellikle iş akışının durmasına dahi neden olabilen A4 kağıt veya kartuşun bitmesi durumunda ürünün kısa sürede ulaşması büyük önem taşıyor. Ofisler için uygun fiyat kadar önemli olan bir diğer unsur da hızlı teslimat!

 

Ancak Avansas bu noktada da çözüm sunan adreslerden biri olmayı başarmış gibi görünüyor.
Kent içerisinde 1 iş gününde teslimat yapabiliyor. Ofislerde sık kullanılan tüm malzemelerin tek bir siparişle site üzerinden karşılanabiliyor olması da önemli! Hatta sitede yine işyerlerinde tüketimi yaygın olan gıda malzemeleri, temizlikte kullanılması gereken malzemeler farklı kategoriler eşliğinde kullanıma sunuluyor.

Belirli bir kalitenin üzerinde olan ürünleri satışa sunuyor olması da aslında dikkatlerden kaçmıyor. Ofislerde malzeme tedarikinden sorumlu olan personelin, “acaba kaliteli midir, kullanışlı mıdır” gibi endişeler duymadan sipariş verebilmesi gerekiyor. İşte bu durumda kalite gözeten adreslerin daha fazla ilgi görmesine şaşırmamak lazım.

Sonuç olarak Avansas gibi firmalar ofislerin ihtiyaçlarını karşılarken yaşadıkları pek çok sorunu ortadan kaldırmayı başarıyor. Sadece fiyat noktasında değil, konforlu alışveriş noktasında da internetten sipariş daha cazip bir seçenek!

 

NOT: Bu bir tanıtım yazısıdır. Okur alışveriş tercihlerine göre ürünü inceleyebilir. Verilen hizmet ve ürünle ilgili olarak yasal sorumluluk ilgili alışveriş sitesine aittir.

PAYLAŞ: