EğlenceFotoğrafLEGO

TurntabLEGO – PİKAPİLEGO

Makaleyi dinlemek ister misiniz?

 

Evettt, LEGOmania beni sarmış durumda, normal işlerden bunaldıkça, ben de kendimi geceleri LEGO fotoğrafları çekmeye vurdum. Böylece farklı etkinliklerle zihnimi gevşetiyorum.
 

turntablego.jpg    
Yukarıdaki fotoğraf TurntabLEGO – PİKAPİLEGO şirin bir lego hip hop adamının eski tip pikap / plakçalar üstünde verdiği pozu göstermekte. Pikapi dediğim bu tatlı, sevimli şey çok hoşuma gitti.

Büyük hali için : https://500px.com/photo/206364725/lego-boy-by-suleyman-sonmez?ctx_page=1&from=user&user_id=292532 

FOTOĞRAFLARIM:

500px Hesabım: https://500px.com/suleymansonmez
Instagram Hesabım: https://www.instagram.com/suleymansonmez/

musicalegoengineer.jpg

Yasal uyarı: Yukarıdaki görseller Süleyman SÖNMEZ’den yazılı izin alınmadan dijital medyada, web sitelerinde, broşürlerde, gazetelerde ve benim aklıma gelmediği halde sizin aklınıza gelen yerlerde kullanılamaz. “Kullanırsam kim nereden bilecek?” diyorsanız, ya yaptığınız işin kalitesine güvenmiyorsunuz (kaliteliyse emin olun biri görüp bana söyler),  ya telif hakları yasalarının ne kadar korkunç olabileceğini bilmiyorsunuz derim.

Youtube Kanalıma Abone Olun

https://www.youtube.com/suleymansonmez1?sub_confirmation=1

Podcast Kanalım

Hangi platformu kullanıyorsanız, birini seçip takip edebilirsiniz, aynı içeriğe erişeceksiniz.

Süleyman Sönmez'in Sessizliği

LinkedIn Ekleyin:

https://www.linkedin.com/in/suleymansonmez

Instagram Takip Edin:

https://www.instagram.com/suleymansonmez/

Facebook Takip Edin:

https://www.facebook.com/suleymansonmezofficial

Twitter Takip Edin:

https://twitter.com/ssonmez

Yazdığım E-Kitaplar - Satın Alın

https://play.google.com/store/books/author?id=S%C3%BCleyman+S%C3%B6nmez

Patreon ile destekleyin

https://www.patreon.com/suleymansonmez

Etiketler
STARBUL ROMANIM BASILDI! Haydi tıkla, oku ve maceraya katıl. STARBUL ROMANIM BASILDI! Haydi tıkla, oku ve maceraya katıl.

Süleyman Sönmez

Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Sonrasında başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, öğretmenlik, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. Bu kadar farklı iş neden? Dünyayı Da Vinci gibi yaşamak gerektiğine inanıyorum. Youtube kanalıma abone olarak takip ediniz. Youtube Web sitelerim: www.suleymansonmez.com , Büyükler Giremez Bana ulaşmak için lütfen ssonmez@gmail.com adresine eposta gönderin. Aşağıdaki simgelerden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Instagram Linkedin Facebook

2 Yorum

  1. Ben de Türkiye’de kazık kadar olup da Lego ile uğraşan çok kişi olmadığını düşünür, teselliyi minifiglerle bulurdum. Ülkemizde de AFOL (Adult Fan Of Lego) bulunması sevindirici. Bu öyle bir tutku ki, küçükken kanınıza giriyor ve büyüyüp iş sahibi olup, ekonomik özgürlüğünüzü kazandıkça küçükken alamadığınız setleri almak (bricklink, ebay sağolsun), yeni temalara bulaşmak ve evde koyacak yer kalmayınca karınızdan azar işitmenize kadar gidiyor. Ama unutmayalım asla yeteri kadar Lego parçasına sahip olamazsınız. Sağolsun bize böyle muhteşem yaratıcı bir oyuncak kazandıran Ole Kirk Christiansen ve hala şirketi dünyanın bir numaralı oyuncak şirketi olarak devam ettiren CEO ve torun Kjerk Kirk Christiansen. Ne diyelim daima Leg Godt (iyi oynayın).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı