Bilgisayar ve WebBlogküre - Sosyal MedyaEğlencesite

Siteniz Kaç Dolar Ediyor?

Makaleyi dinlemek ister misiniz?

 

dollar1

Gelin birlikte bakalım. Bir sitenin değeri nasıl ölçülür? Bence sevginizden başka hiçbir şeyle ölçülmez. Kapandığına çok üzüldüğüm pek çok site oldu ama teknik analizler farklı çalışıyor. Bir siteye verilen link sayısı Google aramalarında çıkma sıklığı, Google Pagerank, jenerik bir ad olup olmadığı (kitap, dost, yemek gibi anahtar kelimeler) ilk bakılan öğeler.

Aşağıda gördüğünüz bu sitenin değeriymiş :)) Sakın köşeyi döndüm sanmayın. Yine sizin bildiğiniz Süleyman’ım.

Bence bu kadar yüksek değerde olmasının sebebi, yazılarıma sitelerinden atıfta bulunan ve arkadaşlarına gönderen sizlersiniz. Bu sevginin maddi dünyadaki basit bir yansıması sadece. Varlığınızı hiç bir paraya değişmem. Sağ olun.

Aşağıdaki hayali para ise bir hayalden öte anlam taşımıyor. Para sadece güzel işlerde harcanırsa güzeldir. Ve paylaşılırsa….

gw Aşağıda gördüğünüz bu sitenin değeriymiş :)) Sakın köşeyi döndüm sanmayın. Yine sizin bildiğiniz Süleyman'ım. Aşağıda gördüğünüz bu sitenin değeriymiş :)) Sakın köşeyi döndüm sanmayın. Yine sizin bildiğiniz Süleyman'ım.
My blog is worth $60,970.32.
How much is your blog worth?

tech logo embed Aşağıda gördüğünüz bu sitenin değeriymiş :)) Sakın köşeyi döndüm sanmayın. Yine sizin bildiğiniz Süleyman'ım. Aşağıda gördüğünüz bu sitenin değeriymiş :)) Sakın köşeyi döndüm sanmayın. Yine sizin bildiğiniz Süleyman'ım.

Siz de sitelerin tahminen kaç dolar olduğunu merak ediyorsanız deneyebilirsiniz.
http://www.business-opportunities.biz/projects/how-much-is-your-blog-worth/

YOUTUBE KANALIM

https://www.youtube.com/suleymansonmez1?sub_confirmation=1

PODCAST KANALIM

Hangi platformu kullanıyorsanız, birini seçip takip edebilirsiniz, aynı içeriğe erişeceksiniz.

Süleyman Sönmez'in Sessizliği

LinkedIn:

https://www.linkedin.com/in/suleymansonmez

INSTAGRAM:

https://www.instagram.com/suleymansonmez/

FACEBOOK:

https://www.facebook.com/suleymansonmezofficial

TWITTER:

https://twitter.com/ssonmez

Telefon ve bilgisayarınıza bildirim almak için

Sayfanın yanında kırmızı bir çan simgesi var. Ona tıkladığınızda artık yeni yazılar için cep telefonunuzda bir bildirim çıkacak. İstediğiniz an iptal edebilirsiniz.

YAZDIĞIM E-KİTAPLAR

https://play.google.com/store/books/author?id=S%C3%BCleyman+S%C3%B6nmez

PATREON İLE SİTEMİZE MADDİ DESTEK OLUN

https://www.patreon.com/suleymansonmez

Etiketler

Süleyman Sönmez

Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Sonrasında başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, öğretmenlik, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. Bu kadar farklı iş neden? Dünyayı Da Vinci gibi yaşamak gerektiğine inanıyorum. Youtube kanalıma abone olarak takip ediniz. Youtube Web sitelerim: www.suleymansonmez.com , Büyükler Giremez Bana ulaşmak için lütfen ssonmez@gmail.com adresine eposta gönderin. Aşağıdaki simgelerden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Instagram Linkedin Facebook

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı