Eğlence

İllüzyonist SERMET ERKİN’den mektup var!

Makaleyi dinlemek ister misiniz?

 

sermeterkincom

Çok güzel bir şey oldu. Dün ünlü illüzyonist Sermet Erkin’den çok nazik bir e-mail aldım.

sermeterkin1 "Sayın Sönmez, Google'ı tararken sitenizde adımın geçtiğini görerek sitenizi gezdim. Çok güzel bir site tebrik ederim. Bu vesile ile bayramınızı kutlar, yeni yılda daima güzellikler dilerken; benim http://www.sermeterkin.com/ adresindeki sitemi ziyaret etmenizi arzu ettiğimi de belirtmek isterim. "Sayın Sönmez, Google'ı tararken sitenizde adımın geçtiğini görerek sitenizi gezdim. Çok güzel bir site tebrik ederim. Bu vesile ile bayramınızı kutlar, yeni yılda daima güzellikler dilerken; benim http://www.sermeterkin.com/ adresindeki sitemi ziyaret etmenizi arzu ettiğimi de belirtmek isterim.“Sayın Sönmez, Google’ı tararken sitenizde adımın geçtiğini görerek sitenizi gezdim. Çok güzel bir site tebrik ederim. Bu vesile ile bayramınızı kutlar, yeni yılda daima güzellikler dilerken; benim http://www.sermeterkin.com/ adresindeki sitemi ziyaret etmenizi arzu ettiğimi de belirtmek isterim.

En iyi dileklerimle, Sermet Erkin”

Hangi yazıda bahsetmiştim derseniz, çizgiroman Mandrake’de bahsetmiştim. Sermet Erkin ülkemizin gördüğü titiz ve işini iyi yapan sanatçılarından. Yıllardır izlediğimiz bir çok gösterisinde o heyecanı yaşadık.

hokkabaz1 "Sayın Sönmez, Google'ı tararken sitenizde adımın geçtiğini görerek sitenizi gezdim. Çok güzel bir site tebrik ederim. Bu vesile ile bayramınızı kutlar, yeni yılda daima güzellikler dilerken; benim http://www.sermeterkin.com/ adresindeki sitemi ziyaret etmenizi arzu ettiğimi de belirtmek isterim. "Sayın Sönmez, Google'ı tararken sitenizde adımın geçtiğini görerek sitenizi gezdim. Çok güzel bir site tebrik ederim. Bu vesile ile bayramınızı kutlar, yeni yılda daima güzellikler dilerken; benim http://www.sermeterkin.com/ adresindeki sitemi ziyaret etmenizi arzu ettiğimi de belirtmek isterim.En son Cem Yılmaz’ın oynadığı Hokkabaz filminde samimi dille anlatılan öyküde mesleğin zorluklarını iyice anladık. Filme olan destekleri de bence filmin kalitesini arttırmış.

Bu kadar ciddiyet yeter. İçimden istemek geliyor 🙂 Acaba bizim siteyi bir günlüğüne hokus pokus diyerek Google gibi milyar dolarlık bir siteye çevirebilir mi?

Sermet Bey’e Saygı ve Sevgilerimle. Çocukların ve ruhu çocuk olanların katı dünyada yok olup gitmelerine izin vermediği, mucizelerin olduğu dünyaları unutturmadığı için. Teşekkürler.

Youtube Kanalıma Abone Olun

https://www.youtube.com/suleymansonmez1?sub_confirmation=1

Podcast Kanalım

Hangi platformu kullanıyorsanız, birini seçip takip edebilirsiniz, aynı içeriğe erişeceksiniz.

Süleyman Sönmez'in Sessizliği

LinkedIn Ekleyin:

https://www.linkedin.com/in/suleymansonmez

Instagram Takip Edin:

https://www.instagram.com/suleymansonmez/

Facebook Takip Edin:

https://www.facebook.com/suleymansonmezofficial

Twitter Takip Edin:

https://twitter.com/ssonmez

Yazdığım E-Kitaplar - Satın Alın

https://play.google.com/store/books/author?id=S%C3%BCleyman+S%C3%B6nmez

Patreon ile destekleyin

https://www.patreon.com/suleymansonmez

Etiketler

Süleyman Sönmez

Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Sonrasında başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, öğretmenlik, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. Bu kadar farklı iş neden? Dünyayı Da Vinci gibi yaşamak gerektiğine inanıyorum. Youtube kanalıma abone olarak takip ediniz. Youtube Web sitelerim: www.suleymansonmez.com , Büyükler Giremez Bana ulaşmak için lütfen ssonmez@gmail.com adresine eposta gönderin. Aşağıdaki simgelerden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Instagram Linkedin Facebook

2 Yorum

  1. Gösterileriniz harika ama
    numaralarınızı nasıl yaptınızı anlayamıyorum.
    Yine de size bayılıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı