İllüzyonist SERMET ERKİN’den mektup var!

sermeterkincom

Çok güzel bir şey oldu. Dün ünlü illüzyonist Sermet Erkin’den çok nazik bir e-mail aldım.

“Sayın Sönmez, Google’ı tararken sitenizde adımın geçtiğini görerek sitenizi gezdim. Çok güzel bir site tebrik ederim. Bu vesile ile bayramınızı kutlar, yeni yılda daima güzellikler dilerken; benim http://www.sermeterkin.com/ adresindeki sitemi ziyaret etmenizi arzu ettiğimi de belirtmek isterim.

En iyi dileklerimle, Sermet Erkin”

Hangi yazıda bahsetmiştim derseniz, çizgiroman Mandrake’de bahsetmiştim. Sermet Erkin ülkemizin gördüğü titiz ve işini iyi yapan sanatçılarından. Yıllardır izlediğimiz bir çok gösterisinde o heyecanı yaşadık.

En son Cem Yılmaz’ın oynadığı Hokkabaz filminde samimi dille anlatılan öyküde mesleğin zorluklarını iyice anladık. Filme olan destekleri de bence filmin kalitesini arttırmış.

Bu kadar ciddiyet yeter. İçimden istemek geliyor 🙂 Acaba bizim siteyi bir günlüğüne hokus pokus diyerek Google gibi milyar dolarlık bir siteye çevirebilir mi?

Sermet Bey’e Saygı ve Sevgilerimle. Çocukların ve ruhu çocuk olanların katı dünyada yok olup gitmelerine izin vermediği, mucizelerin olduğu dünyaları unutturmadığı için. Teşekkürler.

PAYLAŞ: