Polarize Camlar ve Güneş Gözlükleri
YAZAR HAKKINDA

Süleyman Sönmez

Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Üstüne başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. www.suleymansonmez.com ve www.gunesintamicinde.com web sitelerimdir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir • nildeniz

  Abi bilirim ben o polarize camları manyak bir şey yaa (!) Herifler nasıl yapmışlar yani. İlk gördüğümde dumur oldum. Kal geldi yaa tebrik ediyorum ben arkadaşları buradan.

  (Editörün notu : Avrupa Yakası genç kız Türkçesine hoşgeldiniz! Bir çok imla hatasını düzeltmemize rağmen mesajın kalanı yukarıda.
  Lütfen “kal gelmek”, “dumur olmak” gibi sonradan eklenme bozuk kelimeler yerine “şaşkına döndüm”, “afalladım”, “hayran oldum”, “muhteşem”, “bir yaşıma daha girdim”, “olağanüstü”, “fevkalade”, “şahane” gibi onlarca zengin Türkçe kelimeden birini kullanın. Emin olun size daha yakışacak.)

 • emre özkan

  sizi gerçekten tebrik etmek isterim türkçe böyle nereye gidiyor tabelalar ingilizce harflerle donanmış ş yerine sh ç yerine ch kullanıyorlar bu kadar özentililik fazla resmen öküz türkçesi yaratıyorlar saygılar

 • Hasret Aykan

  Polarize gözlük camlarında araç içinde ön camda oluşacak yansımaları görmeyiz, böylece karşıya bakarken çevreyi daha net görürüz. Bunun yanında sakıncası ise aracın yan ve arka camlarına baktığımızda camın içinde farklı yansımalar görürüz. Aynı şekilde cep telefonlarına bakıldığında yine farklı yansımalar görebiliriz. Polarize güneş gözlüğü alırken olumlu ve olumsuz tarafları iyice düşünülmesini tavsiye ederim. Uzman TV deki bilgilendirme çok güzel gerekli açıklamalar için teşekkür ederim.