National Geographic Fotoğrafçılık Okulu

Süleyman Sönmez

Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Üstüne başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. www.suleymansonmez.com ve www.gunesintamicinde.com web sitelerimdir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

13 Yorum

 1. Ömer Enis diyor ki:

  Bilgilendirme için teşekkür ederim. Geçen sene verdiklerinde gene almış oldukça faydalanmıştık. Şimdi interaktif dijital olması ayrıca güzel olmuş.

  Geçen sene yine Çin dosyası vardı ve yine fevkalede bir araştırma idi. Tavsiye ederim…

 2. isyanka® diyor ki:

  Çin dosyası gerçekten bir harika.

 3. uğur diyor ki:

  Süleyman abi tavsiyeni verdiğin anda tüm marketleri dolaştım dergiyi bulabilmek için :) Sonunda Migrosta buldum. Yanlız dergi içinde 2 CD demesine rağmen sadece 1. CD çıktı.

  Acaba sizde de böyle mi? Tek CD mi veriyor?

 4. Süleyman Sönmez diyor ki:

  Ömer tümünü bildiğimi düşünsem de oturup baştan CD’yi taradım. Çok hoşuma gitti hem anlaşılır, hem sesli görüntülü anlatılmış kavramlar.

  isyanka® , gerçekten okunmalı kafamızdaki Çin’den çok farklı bir tablo.

  Uğur, yazıda da belirttiğim gibi bu ay birinci CD’sini veriyor 2. CD de sonraki ay verilecek.

 5. Uğur SAMSA diyor ki:

  Süleyman hocam yazınızı okur okumaz markete koştum desem yalan olmaz. Yorumu geldikten sonra yazıyorum :) Benim için bir taşta iki kuş oldu :)

  Not : Buna yakın bir yorumu dün yazmıştım. Gönderirken bir sorun oluştu sanırım.

 6. Mehmet Akif diyor ki:

  Geçen sefer de almıştım. Tekrar almama gerek var mı sizce? Ondan farklı mı ki?

 7. isyanka® diyor ki:

  Mehmet Akif, öncekinden farklı,eğer konu ile ilgileniyorsan almalısın bence.

 8. Süleyman Sönmez diyor ki:

  Fotoğraçılık Okulu 2. CD bu ay ki Haziran 2008 sayısında veriliyor almayı unutmayın.

 9. Burcu diyor ki:

  Merhaba. Ben maalesef bu sayıyı kaçırdım ama ikinci cd’yi aldım. Acaba mayıs sayısını bulabilmem mümkün müdür bir yerde? Eğer bir fikriniz varsa bilgi verirseniz sevinirim.

 10. Süleyman Sönmez diyor ki:

  Burcu Hanım, size en doğru cevabı sanırım National Geographic Türkiye verebilir. Çünkü ay geçince kalan dergiler satış noktalarından iade edilir.

  Web:
  http://www.nationalgeographic.com.tr

  Müşteri hizmetleri abonelik için ama yardımcı olacaklardır sanırım. Telefon: 0212 630 17 00

 11. Utku diyor ki:

  Öncelikle yorumlarınıza teşekkürler, gayet faydalı oldu. Bilhassa Süleyman Bey’in verdiği numaradan ne zamandır aklımda olan ve kaçırdığım için üzüldüğüm bu 2 CD’lik yayının eski dergileri almak yoluyla sahibi olacağım. Tarafıma eski 2 sayının 15 gün içinde postalanacağı bildirildi.

 12. sunay kırmızı diyor ki:

  fotografa cok merakım var acıkcası nasıl bir makinayle başlayacamı bilmiyorum amatürce desem yeridir dogrusu da bu ya bir kac makinem oldu ama hep sıradan ufak tefek şim di de kendime nikon L 120 satın aldım ama tabiki aldıktansonra fark etim ki pek icime sinmedi hareketli cekim yaparken flü cıkıyor bir türlü ayar tuturamadım acaba canon mu alsaydım diye cok düşündüm da ha önceki başka arkadaşlarımın makinelerinde cekim yapma imkanı bulmuştum ve hoş estanteler yakalamaya başarmıştım bana nasıl bir makine ünere bilirsiniz hareketli cekimlerin de net ve güzel cıkacak fotograflara sahip olmak istiyorum doga fotorafcılıgına da cok merakım var doga sporlarınla da yakından ilgileniyorum cok hoş anlar var fotolanacak şimdiden teşekürler

 13. müzeyyen aslan diyor ki:

  fotoğrafçılık eğitimi almak istiyorum bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım var bu konuda beni bilgilendirir misiniz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>