Bilim ve TeknolojiMistik

Kuartz | Kuvarz | Quartz Kristal

Makaleyi dinlemek ister misiniz?

 

Binlerce yıldır bilinip kullanılıyor, şimdi yeniden keşfediyoruz. Teknolojimizde içinde kuartz kristal olmayan cihaz yok gibi. Bütün makineler frekans ve zamanlama için kuartz kullanıyor. Saat çarpanları, radyo alıcıları ve bir çok dönüştürücü ile eritilmiş kuartzdan elde edilen bir çok şey.

Kuartz’ın doğal kusursuz formu çok çekici. Buz gibi görüntüsündeki asalet takı olarak ve ruhani çalışmalar için kullanılmış çağlar boyu. Esas amacı, akılla yaratılmış belli imajları güçlendirmek, saklamak tekrarlamak, kayıt tutmak ve belli bir titreşimi düzenli olarak yayabilmek olarak ifade edilebilir.

Deniz suyu ile temizlenir ve elde tutularak programlanırlar. Anlatılanlar bunlar. Bilimsel açıdan baktığımızda piezoelektrik etki denilen kristal formun sıkıştırılması ile elektrik eldesi çakmaklarda kullanılıyor. Beynin yaydığı elektriksel dalgaları düzgün moleküler yapısında (SiO2) tekrarlayabilmesi bir neden kabul edilebilir bunca değer verilmesine. Ülkemizde nispeten ucuz olan yarıdeğerli taşın çeşitli renkleri ve şekilleri bulunuyor. İşte birkaç link.

http://www.biltek.tubitak.gov.tr/merak_ettikleriniz/index.php?kategori_id=4&soru_id=2383
http://www.iznik.gen.tr/ciniyeni/cini_ozell.htm
http://www.youthforhab.org.tr/tr/yayinlar/enerji/gunespilleri/fotovoltaik%20gunes%20pilleri.html
http://www.tse.org.tr/Turkish/abone/Standard_Ara.asp?Durum=IcsTablosu&Sira=1&EskiKod=31.140

Argon quartz 6 Kuartz'ın doğal kusursuz formu çok çekici. Buz gibi görüntüsündeki asalet takı olarak ve ruhani çalışmalar için kullanılmış çağlar boyu. Esas amacı, akılla yaratılmış belli imajları güçlendirmek, saklamak tekrarlamak, kayıt tutmak ve belli bir titreşimi düzenli olarak yayabilmek olarak ifade edilebilir. Kuartz'ın doğal kusursuz formu çok çekici. Buz gibi görüntüsündeki asalet takı olarak ve ruhani çalışmalar için kullanılmış çağlar boyu. Esas amacı, akılla yaratılmış belli imajları güçlendirmek, saklamak tekrarlamak, kayıt tutmak ve belli bir titreşimi düzenli olarak yayabilmek olarak ifade edilebilir. quartz1 Kuartz'ın doğal kusursuz formu çok çekici. Buz gibi görüntüsündeki asalet takı olarak ve ruhani çalışmalar için kullanılmış çağlar boyu. Esas amacı, akılla yaratılmış belli imajları güçlendirmek, saklamak tekrarlamak, kayıt tutmak ve belli bir titreşimi düzenli olarak yayabilmek olarak ifade edilebilir. Kuartz'ın doğal kusursuz formu çok çekici. Buz gibi görüntüsündeki asalet takı olarak ve ruhani çalışmalar için kullanılmış çağlar boyu. Esas amacı, akılla yaratılmış belli imajları güçlendirmek, saklamak tekrarlamak, kayıt tutmak ve belli bir titreşimi düzenli olarak yayabilmek olarak ifade edilebilir. quartz2 Kuartz'ın doğal kusursuz formu çok çekici. Buz gibi görüntüsündeki asalet takı olarak ve ruhani çalışmalar için kullanılmış çağlar boyu. Esas amacı, akılla yaratılmış belli imajları güçlendirmek, saklamak tekrarlamak, kayıt tutmak ve belli bir titreşimi düzenli olarak yayabilmek olarak ifade edilebilir. Kuartz'ın doğal kusursuz formu çok çekici. Buz gibi görüntüsündeki asalet takı olarak ve ruhani çalışmalar için kullanılmış çağlar boyu. Esas amacı, akılla yaratılmış belli imajları güçlendirmek, saklamak tekrarlamak, kayıt tutmak ve belli bir titreşimi düzenli olarak yayabilmek olarak ifade edilebilir.

quartz corchia2 Kuartz'ın doğal kusursuz formu çok çekici. Buz gibi görüntüsündeki asalet takı olarak ve ruhani çalışmalar için kullanılmış çağlar boyu. Esas amacı, akılla yaratılmış belli imajları güçlendirmek, saklamak tekrarlamak, kayıt tutmak ve belli bir titreşimi düzenli olarak yayabilmek olarak ifade edilebilir. Kuartz'ın doğal kusursuz formu çok çekici. Buz gibi görüntüsündeki asalet takı olarak ve ruhani çalışmalar için kullanılmış çağlar boyu. Esas amacı, akılla yaratılmış belli imajları güçlendirmek, saklamak tekrarlamak, kayıt tutmak ve belli bir titreşimi düzenli olarak yayabilmek olarak ifade edilebilir.

YOUTUBE KANALIM

https://www.youtube.com/suleymansonmez1?sub_confirmation=1

PODCAST KANALIM

Hangi platformu kullanıyorsanız, birini seçip takip edebilirsiniz, aynı içeriğe erişeceksiniz.

Süleyman Sönmez'in Sessizliği

LinkedIn:

https://www.linkedin.com/in/suleymansonmez

INSTAGRAM:

https://www.instagram.com/suleymansonmez/

FACEBOOK:

https://www.facebook.com/suleymansonmezofficial

TWITTER:

https://twitter.com/ssonmez

Telefon ve bilgisayarınıza bildirim almak için

Sayfanın yanında kırmızı bir çan simgesi var. Ona tıkladığınızda artık yeni yazılar için cep telefonunuzda bir bildirim çıkacak. İstediğiniz an iptal edebilirsiniz.

YAZDIĞIM E-KİTAPLAR

https://play.google.com/store/books/author?id=S%C3%BCleyman+S%C3%B6nmez

PATREON İLE SİTEMİZE MADDİ DESTEK OLUN

https://www.patreon.com/suleymansonmez

Etiketler

Süleyman Sönmez

Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Sonrasında başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, öğretmenlik, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. Bu kadar farklı iş neden? Dünyayı Da Vinci gibi yaşamak gerektiğine inanıyorum. Youtube kanalıma abone olarak takip ediniz. Youtube Web sitelerim: www.suleymansonmez.com , Büyükler Giremez Bana ulaşmak için lütfen ssonmez@gmail.com adresine eposta gönderin. Aşağıdaki simgelerden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Instagram Linkedin Facebook

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. taştan ne istersek, bize onu veriyor. felçli kısımları, tedavi edebiliyor. hastalıklarda şifa amaçlı programlanabiliyor.. 22 yıldır, deneyimleğim için, biliyorum…kendi rahatsızlığımda ve yakınlarımın rahatsızlıklarınd akullandım ve çok başarılı oldum..sadece kuartz değil, ametist, malakit, penbe kuvars, beyaz ve siyah inci, mercan ,yakut , turkuaz, zümrüt hepsi ile şifa amaçlı çalışabiliyorum ve son derece başarılı sonuçlar alıyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı