z_ARŞİV YAZILAR

KSSD BSWS

Makaleyi dinlemek ister misiniz?

 

Kadınlar Sıkılınca Saçlarını Değiştirir Bilgisayarcılar Sıkılınca Web Sitelerini 🙂
Zamanı Durduran Nesneler Ansiklopedisi, Cilt 0019293 Harf: K Bölüm Türk Websiteleri – GTI

 

“Neler oluyor, Süleyman gitti mi? 52 bin dolara, siteyi sattı mı?, neler oluyor? Bu site, daha dün böyle değildi, ne oldu? Güzel de, ne oldu?” diyenlere….

Efendim sıkıldım, hayatıma yenilikler getirmek istiyorum. Elimin ve gücümün yettiklerinden başladım. Üstteki fotoğrafı Nakkaştepe’den çekmiştim. İstanbul’a en güzel bakılan yerlerden biridir.

Neler olacak peki? Giderek yazılacak pek çok şeyi araştırdığımı belirtmek isterim. Siteyi düzenli takip edenler bunun sıradan bir blog düzeninde gitmediğini bilir. Binlerce insanın referans değeriyle okuduğu bahsettiği bir site yapmanın sevincini yaşıyorum. Bunları şapşalca bir övünme için söylemiyorum. Sizin de bildiğiniz gibi övünmek dikkatsizliktir. Teşekkür ediyorum. Varolmamı borçlu olduğum evrene ve okuyarak, yazarak bana destek olan siz sevgili ziyaretçilerime.

Ah, unutmadan sitemizin artık bir mottosu var 🙂

* Güneşin Tam İçinde,     Sarışın Site,   Evrenin güzelliğine bir bakış….

Youtube Kanalıma Abone Olun

https://www.youtube.com/suleymansonmez1?sub_confirmation=1

Podcast Kanalım

Hangi platformu kullanıyorsanız, birini seçip takip edebilirsiniz, aynı içeriğe erişeceksiniz.

Süleyman Sönmez'in Sessizliği

LinkedIn Ekleyin:

https://www.linkedin.com/in/suleymansonmez

Instagram Takip Edin:

https://www.instagram.com/suleymansonmez/

Facebook Takip Edin:

https://www.facebook.com/suleymansonmezofficial

Twitter Takip Edin:

https://twitter.com/ssonmez

Yazdığım E-Kitaplar - Satın Alın

https://play.google.com/store/books/author?id=S%C3%BCleyman+S%C3%B6nmez

Patreon ile destekleyin

https://www.patreon.com/suleymansonmez

Etiketler

Süleyman Sönmez

Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Sonrasında başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, öğretmenlik, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. Bu kadar farklı iş neden? Dünyayı Da Vinci gibi yaşamak gerektiğine inanıyorum. Youtube kanalıma abone olarak takip ediniz. Youtube Web sitelerim: www.suleymansonmez.com , Büyükler Giremez Bana ulaşmak için lütfen ssonmez@gmail.com adresine eposta gönderin. Aşağıdaki simgelerden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Instagram Linkedin Facebook

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı