Duvar KağıdıFotoğraf

KIZIL – REDDISH

Makaleyi dinlemek ister misiniz?

 

Zincirlikuyu köprüsü İstanbul’un en telaşlı hep trafikli bölgelerinden biridir. Köprünün üstünde yeşil bir alan yer alır ve çiçeklerle bezenmiştir bu alan. Elinde fotoğraf makinesiyle gezen adamı heyecanla dolduran bir güzelliğe sahiptir her biri.

Böylece adam, telif hakları denen o neredeyse evreni yutmakta olan, sizin DNA kodunuzu çözenlerin çoktan kendilerine tescil ettirdikleri, satılan her CD’den, her kitaptan pay alan ve başkası izinsiz alırsa onu korkunç mahkemelerde çarpan evet o sihirli terime, telif haklarına yeni bir eser kazandırdı. 🙂

kizil1 Ve dedi ki "Ey değerli ziyaretçim, bu fotoğrafın büyük halini görmek için  buraya tıkla. Ve açılan pencerede fotoğrafa tıklayıp büyüt. Kendi kişisel beğenin için istersen duvarkağıdı yap istersen yazıcıdan çıkartıp duvara as, istersen devantarttan satın al. Ancak ticari sitelerde baskı ve görsel malzemede izinsiz kullanma. Yoksa sihirli telif hakları yasası beni bir miktar zengin eder :)" Ve dedi ki "Ey değerli ziyaretçim, bu fotoğrafın büyük halini görmek için  buraya tıkla. Ve açılan pencerede fotoğrafa tıklayıp büyüt. Kendi kişisel beğenin için istersen duvarkağıdı yap istersen yazıcıdan çıkartıp duvara as, istersen devantarttan satın al. Ancak ticari sitelerde baskı ve görsel malzemede izinsiz kullanma. Yoksa sihirli telif hakları yasası beni bir miktar zengin eder :)"

Ve dedi ki “Ey değerli ziyaretçim, bu fotoğrafın büyük halini görmek için buraya tıkla. Ve açılan pencerede fotoğrafa tıklayıp büyüt. Kendi kişisel beğenin için istersen duvarkağıdı yap istersen yazıcıdan çıkartıp duvara as, istersen devantarttan satın al. Ancak ticari sitelerde baskı ve görsel malzemede izinsiz kullanma. Yoksa sihirli telif hakları yasası beni bir miktar zengin eder :)”

FOTOĞRAFLARIM:

500px Hesabım: https://500px.com/suleymansonmez
Instagram Hesabım: https://www.instagram.com/suleymansonmez/

Fotoğraf: Süleyman Sönmez Nikon D80 – İstanbul – Türkiye

Youtube Kanalıma Abone Olun

https://www.youtube.com/suleymansonmez1?sub_confirmation=1

Podcast Kanalım

Hangi platformu kullanıyorsanız, birini seçip takip edebilirsiniz, aynı içeriğe erişeceksiniz.

Süleyman Sönmez'in Sessizliği

LinkedIn Ekleyin:

https://www.linkedin.com/in/suleymansonmez

Instagram Takip Edin:

https://www.instagram.com/suleymansonmez/

Facebook Takip Edin:

https://www.facebook.com/suleymansonmezofficial

Twitter Takip Edin:

https://twitter.com/ssonmez

Yazdığım E-Kitaplar - Satın Alın

https://play.google.com/store/books/author?id=S%C3%BCleyman+S%C3%B6nmez

Patreon ile destekleyin

https://www.patreon.com/suleymansonmez

Etiketler

Süleyman Sönmez

Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Sonrasında başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, öğretmenlik, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. Bu kadar farklı iş neden? Dünyayı Da Vinci gibi yaşamak gerektiğine inanıyorum. Youtube kanalıma abone olarak takip ediniz. Youtube Web sitelerim: www.suleymansonmez.com , Büyükler Giremez Bana ulaşmak için lütfen ssonmez@gmail.com adresine eposta gönderin. Aşağıdaki simgelerden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Instagram Linkedin Facebook

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı