Bilgisayar ve WebEğlenceGünlük YaşamKadın

Hair Pro | Saçım Nasıl Olmuş Sevgilim?

Makaleyi dinlemek ister misiniz?

 

Evli bir erkeğin bittiği an, eşi kuaförde bin bir ızdırap, katlarca boya, kesim, fön derken, saçını yaptırıp geldiğinde fark etmemesidir. Bir hayli başı ağrıyacaktır 🙂

Hair Pro Saç programı

Kadınlar için saç stili, bir düşüncenin anlatımı, ruh halindeki değişimin dışa vurumu ve yaşamı en iyi yansıtma yöntemidir. Özel bir geceye ya da davete, harika bir saçla gitmek en az elbise ve ayakkabılar kadar önemlidir. İyi saç, ten rengine uymalı, uzun süre bozulmamalı, gerektiğinde elle düzeltilip ilgi merkezi olabilmelidir.

Doğrusu bir kadının ciddi bunalıma girdiğini en kolay saçlarından anlayabilirsiniz. 🙂

Bu kadar ön bilgiden sonra programı tanıtalım. “Saçlarınızın nasıl olabileceğini, ekranda görmeye yarar” diyeyim özetle.

Detaya inildiğinde programı çalıştırırken önden çekilmiş düzgün net bir portre fotoğrafınız gerekiyor. Bu fotoğrafı açtıktan sonra çeşitli saç stillerini deneyebilirsiniz. Saçı fotoğrafınıza göre çekiştirip büyütüp küçülterek uyarlayabilirsiniz.

Programı indirmek için:
http://www.visualmusic.com adresinde download seçin.

Son olarak eşli erkeklere 🙂 Unutmayın ki, güzel saçlı bir kadın bunu sizin için hazırlamıştır. Sözlerin en güzeli ve ilginin en doğal olanı onların hakkıdır.

“Allows you to capture a picture of a face using a scanner, Webcam, or digital camera, and then display it with a new hairstyle. The program includes 267 hairstyles for men and women, including short, medium, and long, as well as virtual hair and photo coloring and retouching capabilities. You can cut out hair tips, and adjust the hair in terms of contrast, lightness, saturation, sharpness, and hue. Hair Pro lets you resize any hairstyle, zoom in and out, and save it in the following image formats: AVI, BMP, CUR, EMF, GIF, ICO, JPG, PCX, PNG, TIF, and WMF. In addition, you can flip the hair image, create your own hairstyles, and print in three sizes.”

Kaynakça:
http://www.visualmusic.com
http://www.visualmusic.com/vs/
(Online olarak yazılımın nasıl çalıştığını görmek için. Ancak kendi fotoğrafınızı buraya yollayamıyorsunuz. En güzeli programı indirmek)

Youtube Kanalıma Abone Olun

https://www.youtube.com/suleymansonmez1?sub_confirmation=1

Podcast Kanalım

Hangi platformu kullanıyorsanız, birini seçip takip edebilirsiniz, aynı içeriğe erişeceksiniz.

Süleyman Sönmez'in Sessizliği

LinkedIn Ekleyin:

https://www.linkedin.com/in/suleymansonmez

Instagram Takip Edin:

https://www.instagram.com/suleymansonmez/

Facebook Takip Edin:

https://www.facebook.com/suleymansonmezofficial

Twitter Takip Edin:

https://twitter.com/ssonmez

Yazdığım E-Kitaplar - Satın Alın

https://play.google.com/store/books/author?id=S%C3%BCleyman+S%C3%B6nmez

Patreon ile destekleyin

https://www.patreon.com/suleymansonmez

Etiketler

Süleyman Sönmez

Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Sonrasında başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, öğretmenlik, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. Bu kadar farklı iş neden? Dünyayı Da Vinci gibi yaşamak gerektiğine inanıyorum. Youtube kanalıma abone olarak takip ediniz. Youtube Web sitelerim: www.suleymansonmez.com , Büyükler Giremez Bana ulaşmak için lütfen ssonmez@gmail.com adresine eposta gönderin. Aşağıdaki simgelerden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Instagram Linkedin Facebook

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı