Frizbi, Çılgın Uçan Disk | Frisbee
YAZAR HAKKINDA

Süleyman Sönmez

Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Üstüne başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. www.suleymansonmez.com ve www.gunesintamicinde.com web sitelerimdir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir • http://www.seyirnotu.com Yunus Emre

  hm. Eskişehir’de oynamak isteyen arkadaşlar varsa iletişime geçerse sevinirim. 8-10 kişilik grup kuramasak da 3-5 kişilik mini grupla koşup zıplayabiliriz diye düşünüyorum. codeprof gmail .com

 • Tamer

  gerçekten çok yararlı bir yazı olmuş, Süleyman Sönmez’e çok teşekkürler. türkiyede frizbi sporuyla ilgili hiçbir bilgi veren site yoktu bildiğim kadarıyla. burdaki yazıyı görmek beni sevindirdi. bende 3-4 senedir fırsat buldukça freestyle oynuyorum, yazları kuşadasındaym, oynamak, bişeyler öğrenmek isteyen varsa yardımcı olurum tamertunali@hotmail.com.

 • berkin babataş

  prof bir diski nerden bula biliriz

 • füsun çöteli

  nerede bulabiliriz? eskişehir de?