EğlenceSinema-Dizi

ARABESK Türk Filmi İzle | Türk Sinemasına Bir Tokat :)

Makaleyi dinlemek ister misiniz?

 

Arabesk filmi zamanının çok ilerisinde bir Ertem EĞİLMEZ filmidir. Bugün çekilse müthiş bir hasılatı olurdu. Tam ekşi sözlüklerin, ahkamların ve tiye almaların zamanına layık bir film. Zekice kurgulanmış alışılmış Türk Sinema kalıplarına müthiş bir serzeniş. Ünlü replikleri, şarkıları, gülmekten öldüren bir film.

Yukardaki tam film korsan değildir.
Arzu Film haklarına sahip olduğu Arebesk filmini Youtube’a yükleyerek yüz binlerce kez yeniden izlenmesini sağlamıştır.
Yukarıdaki Youtube ekleme kodudur.

Teşekkür ederiz.

“Allahım kör et beni / Allahım kör et beni / Aksın gözüm nuru aksın / Bundan böyle kör baksın ” , “İstanbul nerede abiler?/ Gösterelim anam”, “Bu bizim ağacımız olsun mu?”

Şener ŞEN, Müjde AR, Uğur YÜCEL daha ne olsun?

http://www.erlerfilm.com/arsiv/renkli-1.asp?ID=127
http://www.imdb.com/title/tt0263065/
http://www.sinematurk.com/ara.php3?kod=1694§ion=film
http://www.kameraarkasi.org/sinema/yonetmen/dir_turk/e/ertemegilmez.html
http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=arabesk
http://www.film.gen.tr/star/star.cfm?sid=3183

arabesk89 Arzu Film haklarına sahip olduğu Arebesk filmini Youtube'a yükleyerek yüz binlerce kez yeniden izlenmesini sağlamıştır. Arzu Film haklarına sahip olduğu Arebesk filmini Youtube'a yükleyerek yüz binlerce kez yeniden izlenmesini sağlamıştır.

YOUTUBE KANALIM

https://www.youtube.com/suleymansonmez1?sub_confirmation=1

PODCAST KANALIM

Hangi platformu kullanıyorsanız, birini seçip takip edebilirsiniz, aynı içeriğe erişeceksiniz.

Süleyman Sönmez'in Sessizliği

LinkedIn:

https://www.linkedin.com/in/suleymansonmez

INSTAGRAM:

https://www.instagram.com/suleymansonmez/

FACEBOOK:

https://www.facebook.com/suleymansonmezofficial

TWITTER:

https://twitter.com/ssonmez

Telefon ve bilgisayarınıza bildirim almak için

Sayfanın yanında kırmızı bir çan simgesi var. Ona tıkladığınızda artık yeni yazılar için cep telefonunuzda bir bildirim çıkacak. İstediğiniz an iptal edebilirsiniz.

YAZDIĞIM E-KİTAPLAR

https://play.google.com/store/books/author?id=S%C3%BCleyman+S%C3%B6nmez

PATREON İLE SİTEMİZE MADDİ DESTEK OLUN

https://www.patreon.com/suleymansonmez

Etiketler

Süleyman Sönmez

Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Sonrasında başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, öğretmenlik, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. Bu kadar farklı iş neden? Dünyayı Da Vinci gibi yaşamak gerektiğine inanıyorum. Youtube kanalıma abone olarak takip ediniz. Youtube Web sitelerim: www.suleymansonmez.com , Büyükler Giremez Bana ulaşmak için lütfen ssonmez@gmail.com adresine eposta gönderin. Aşağıdaki simgelerden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Instagram Linkedin Facebook

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. En beğendiğim ilk 3 Türk filminden biri. Ama dalında bence en iyi (komedi) bir de filmdeki şarkıların sözleri çok anlamlı keşke bir fırsatını bulsam ve istediğim her an izleyebilsem…

  2. Değil mi 🙂 İnsan üzülüyor, şimdilerde vahşet dolu, kalitesiz senaryolar, ucuz espriler, özensiz bir ayda bitirildiği için övünülen filmler furyası. Yabancı ülkelerde adamlar bir ayda değil altı ayda yapacakları rolü deliler gibi çalışıyorlar. Sadece Storyboardları çizip üzerinde düşünmek aylarını alıyor.

    Keşke Ertem Eğilmez gibi yönetmenler Türk Sinemasında tekrar köşeleri tutsa…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı